20170513_171611

Prefabrykacja pontonu morskiego

CRI-STAL Miastko podjęło się prefabrykacji i montażu bloków pontonu morskiego o wadze 71 583 kg i wymiarach L x B x H = 25,6x9x1,8 metra. Konstrukcja pontonu podzielona jest na dziewięć bloków z czego największy ma wymiary 1,8×2,9×12 metrów oraz waży 11 616 kg.

Galeria

ciągi komunikacyjne

Pole naftowe Johan Sverdrup

CRI-STAL Miastko przygotowuje ciągi komunikacyjne na 3 główne dźwigi dla platform morskich na polu Johan Sverdrup.

O polu naftowym

Pole Johan Sverdrup, znajdujące się na Morzu Północnym w odległości 140 km na zachód od Stavanger na wysokości Utsira, jest uważane za jedno z największych pół naftowych na norweskim szelfie kontynentalnym (NCS). Po osiągnięciu pełnej zdolności wydobywczej produkcja jest szacowana na 550-650 tys. baryłek ropy naftowej dziennie, co będzie stanowić niemal 40% całkowitego wydobycia ropy na NCS.

Linki

http://www.statoil.com/en/Johan-Sverdrup/Pages/Johan-Sverdrup-Field.aspx
http://www.detnor.no/en/development-concept-decided-for-the-johan-sverdrup-field/

Galeria

konstrukcja hali w Biogazowni

Biogazownia Piaszczyna

CRI-STAL Miastko prefabrykowała oraz montowała 3 główne hale na terenie biogazowi zintegrowanej z gorzelnią. Największa hala miała 21m wysokości oraz 45m długości, a jej konstrukcja stalowa ważyła 300 ton.
Budowa biogazowi w Piaszczynie była jedną z największych inwestycji w historii powiatu bytowskiego.

Linki

http://www.gamawind.pl/

Galeria

prototyp maszyn dla VHE

Islandia

VHE zleciło CRI-STAL przygotowanie 10 prototypowych maszyn wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Największym wyzwaniem w projekcie była technologia wykonania, tj. większość elementów była suwliwa, a wycinanie materiału musiało odbyć się bez dostarczenia ciepła do materiału.
Maszyny te po pozytywnym odbiorze pracują w hucie aluminium na Islandii.

konstrukcje stalowe dla Polcom modular

Modularna zabudowa kontenerowa

CRI-STAL Miastko prefabrykuje główne elementy składowe modularnej zabudowy nowo powstających hoteli budowanych na całym świecie, a w szczególności na terenie Ameryki Północnej.

wizualizacja KRAKEN

Kraken

Wykonanie podestów serwisowych oraz kompleksu drabin w standardzie Offshore. Podesty przeznaczone dla armady Kraken pływających po morzu północnym. Wykonane na zlecenie Vistal ocynkowni. Podesty serwisowe na zbiornikach statku.

Galeria